Yeni nesil Nexus modelinin kimin üreteceği neredeyse belirlendi !

AndroidPIT’in güvenli kaynaklardan aldığı yeni bilgilere göre Google’ın 2015 yılında kullanıcılar ile buluşturmak istediği Nexus modelini LG üretecek.Eşi benzeri olmayan bir prototipten üretilecek olan model kullanıcıların ilgisini çekecek gibi.

Kore merkezli firma yeni model Nexus’u geliştirme aşamasında.Tasarım konusunda LG G4’ten tamamen farklı bir anlayışa sahip olacak Nexus eşi benzeri olmayan farklı bir tasarım ile tüketicilerle buluşacak.

Geçtiğimiz haftalarda Huawei’ninde yeni model Nexus üreteceği hatta 5.7 inç ekran, 3.500 mAh batarya ve Snapdragon 810 işlemci ile üretileceği haberleri yayınlanmıştı.

LG ise  “Angler” kod ismi ile Snapdragon 808 işlemcili ve 2.700 mAh bataryaya sahip bir telefon üretecek.Gelen sızıntılara bakılacak olursa bu yıl içerisinde LG’nin üreteceği bir Nexus modeliyle karşılaşma olasılığımız gayet yüksek.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin