Yeni iPhone nasıl bir tasarıma sahip olacak bilmiyoruz. Peki işin uzmanları nasıl düşünüyor ?

Apple hakkında sürekli çıkarılan söylentilere sahip bir firma.Bu söylentilerde ister istemez kullanıcılar tarafından bir beklentinin olmasına yol açıyor. Bu beklentilere bağlı olarak yeni analizler ve istatistiklerde ortaya çıkıyor.

KGI Güvenlik Analisti Kuo Ming-chi’nin söylediklerine göre bir sonraki iPhone modeli iPhone 6S olarak anılacak ve üzerine Force Touch özelliği bulunacak.Ekrana entegre şekilde gelecek olan teknoloji ile büyük yeniliklere sahip olacak olan telefon piyasayı hareketlendirecek.

Kuo’nun diğer varsayımlarına göre iPhone 6S, yine Plus’la birlikte 4.7 ve 5.5 ” boyutlarında satışa çıkacak.Renk olarak Apple Watch ile uyum içinde olabilmesi için iPhone 6S’te de Rose Gold renk seçeneği sunulacak.

Yeni nesil iPhone modelinde hoparlör ve mikrofon kalitesinin de iyileştirilmesi bunlara ek olarak  12 megapiksel  arka kamera ve 2GB LPDDR4 RAM’in kullanılması bekleniyor.İşlemci olarak A9’un kullanılacağı ise zaten söylentiler arasında.

Son dönemlerde ise adını sıkça duyduğumuz Home tuşunun ise kaldırılması Kuo tarafından düşünülmüyor.Tüm bunların tahmin olduğunu biliyoruz ancak belkide Kuo içeriden bişeyler almıştır bekleyip göreceğiz…

İlginizi Çekecek iPhone Haberleri

Bu Sefer Patlayan iPhone 6 Oldu !

iPhone 6s Force Touch’lu Olabilir !

iPhone 6 İle Hava Durumunu Tahmin Edin !

Plastiksiz iPhone 7 !

Kaya Gibi iPhone 6S !

iPhone 6C’den Esintiler !

iPhone 6s Özellikleri Neler Olacak !

İphone marka telefonunuzu çift ekrana dönüştürün!

 

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin