Microsoft’un popüler cihazının yeni modeli ile karşılaşmaya hazır olun !

Bundan yaklaşık dokuz ay kadar önce kullanıcılara lanse edilen, fitness odaklı giyilebilir teknoloji cihazı olan Band tüketiciler tarafından oldukça olumlu yorumlar almıştı.Cihaz üzerinde çalıştırdığı uygulamalar ile kullanıcısına vücut sağlığı ve daha birçok alanda kaliteli bilgiler veriyordu.

Mayıs ayında yapılan bir haber Microsoft’un Band’ın yeni modeli üzerinde çalıştığı ve yeni modelin Haziran ayında kullanıcılara sunulacağı ile ilgiliydi.Haberin hedefi tutturduğu pek söylenemez ancak Microsoft’un yaptığı açıklama ile yeni bir Band sürümünün geliştirildiği haberin doğru yanını da ortaya çıkarıyor.

Windows Central kanaklı haberde Microsoft’tan Kevin Turner, “cihazın üzerinde çalıştıkları” dışında bir açıklama yapılmadı.Microsoft’un yeni model Band için ne gibi özellikler sunacağı hala korunmakta.Tüm bunlara rağmen cihazın yeni modelinin geliştirildiğini bilmek güzel.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin