Microsoft çok yakında kullanıcılara sunulacak olan yeni işletim sistemini geleceğin başlangıcı adlı slogan ile niteleyen bir video yayınladı !

win10

Microsoft Windows 10 için bebek içeren yeni bir tanıtım videosu yayınladı.Pazar günü içerisinde Resmi Microsoft YouTube kanalından yayınlanan videoda dünyanın farklı lokasyonlarından bebekler yer alıyor.”Gelecek, şimdi başlıyor.” gibi kolay anlaşılır ve ilgi çekici bir slogan ile lanse edilen videonun büyük bölümü bebeklerden oluşuyor. Bir dakikalık reklamın sadece 10 saniyesi Windows 10’a ayrılmış.Ayrılan kısımda ise Windows 10’un başlat menüsü yeni web tarayıcısı Edge ve Cortana gibi özelliklerden bahsediliyor.Bu video ile Microsoft’un Windows 10 tanıtımına başladığı görülüyor.Asıl sürecin 29 Temmuz tarihinden itibaren başlayacağını da söylemekte yarar var.

 

 

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin