Popüler sosyal paylaşım platformu Twitter Microsoft’un yeni işletim sistemi olan Windows 10 ile kendine farklı bir görünüm kazandırıyor !

2013 Mart ayında hayatımıza Windows 8 işletim sistemi ile birlikte giren Twitter uygulaması birçok kullanıcı tarafından epey sevilmişti.O günden bugüne kadar güncellenmeyen  uygulama birkaç küçük iyileştirme alsa da özellik olarak pek değişiklik göstermemişti.

twitter

Sosyal dev yakında kullanıcılarına sunacağı Windows 10 uygulaması üzerinde yoğun çalışmalarını sürdürüyor.Hazırlanmakta olan uygulamanın nasıl görüneceğine ise Windows Store üzerinden bakılabiliyor.

Uygulamanın yeni alıntı sistemi ve ne gibi değişiklikler sunacağı henüz belli değil.Videolar için zaman çizelgesi özelliği sunacak olan yeni uygulama temelde Windows 8’de bulunan özelliklerin aynısını sunacak.

Uygulamanın Windows 10 için güncellendiğini görmek gerçekten güzel umarız en kısa sürede kullanıma sunulur ve güzel bir arayüz ile Twitter’ı kullanabiliriz.

 

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin