Windows 10 final sürümü yayınlandığında yanında bir de sürpriz hediye görebilirsiniz !

İki büyük dev Google ve Apple hazırladıkları işletim sistemine farklı yazılım paketlerini ücretsiz olarak klemekteydiler ancak Microsoft  Google Apps ve Apple iWork ün yanında sessiz kalmıştı.

Ancak Windows 10 ile birçok şey değişti.Microsoft Office yazılım paketini Android iOS gibi platformlarda kısıtlı olarak yayınlamıştı.Windows 10 üzerinde ise çalışacak sürümünün Office Mobile olarak adlandırıldığını ve Windows 10 Store üzerinden yayınlanacağını da biliyoruz.

Şimdi ise Office Mobile versiyonunda bulunan ve en çok kullanılan üç bileşenin (Word Mobile, Excel Mobile ve PowerPoint Mobile) Masaüstü sürüm ile sunulabileceğine dair söylentiler bulunuyor. Office Mobile’ın resmi olarak entegre olacağı cihaz Archos PC Stick olacak .HDMI bağlantı arayüzünü kullanan çubuğun sunumunda Office’nin bu üç sürümünün içinde bulunacağı önemle vurgulanıyor.

Microsoft bu konuda Office paketini ücretsiz bir şekilde sunarsa Windows 10 satışları artabilir…

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin