Microsoft’un son model mobil işletim sistemi olan Windows 10’un yeni  yapısı önemli bir yetkilinin açıklaması ile kullanıcıları hayal kırıklığına uğrattı !

Microsoft tarafından Kasım Ayı adı verilen iki büyük güncelleme paketi kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi ile bekleniyor.Microsoft yapacağı bu güncelleme ile Xbox One deneyimini üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor.Kullanıcılar Xbox haberinin ardından tüm gözlerini de Windows 10 Mobile’a çevirmiş durumda.

Microsoft yetkililerinden Gabe Aul  Twitter üzerinden yaptığı bir açıklama ile kullanıcıların ilerleyen günlerde yeni bir Windows 10 beklememeleri konusunda uyarıda bulundu.Yapılan açıklamada Aul 10586 yapısının dağıtılmasına odaklanıldığını ve yeni bir Mobile yapısını için biraz daha beklenileceğini belirtti.

tw

Windows Geliştiricileri için yeni bir yapının önümüzdeki hafta yayınlanmayacağı haberi kesinleşirken.Windows Mobile 10 işletim sisteminin tamamı ile bitirildiği de belirtildi.Yeni Windows 10 Mobile yapısı için vaat edilen yenilikler ise daha gelişmiş Skype deneyimi yeni Edge Görünümü ve yenilenen sistem arayüzü  başta geliyor.Windows 10 Mobile’ın yeni yapısının ne zaman yayınlanacağı sorusu ise Aralık ayı olarak cevap buldu.Ancak aralık ayını beklemek istemiyorsanız Microsoft tarafından yayınlanan bu emulatorü kullanabilirsiniz.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin