Teknoloji devi Samsung ve açık kaynak devi Red Hat büyük bir anlaşma için masaya oturdu !

Samsung ve Red Hat, güçlerini birleştirerek kurumsal sektöre yenilikler getirmek için çalışacaklar.Bu birliktelik ile beraber kurumsal sektör için farklı mobil uygulamaların inşa edilmesi ve sunulması planlanıyor.

Samsung Şirketi Başkan  Yardımcısı Robin Bienfait, kurumsal mobil uygulamalar ve yeni nesil çözümler üretmek için Red Hat ile yapacakları ortaklıktan mutluluk duyduklarını belirterek, geleceği şekillendirmede kararlı olduklarını söyledi.

Android ve diğer mobil işletim sistemleri için geliştirilecek uygulamaların ilk etapta ABD üzerinde satışa sunulması bekleniyor.

Geçtiğimiz sene de Apple ve IBM arasında büyük bir ortaklık kurulmuştu.Ortaklık kuran bu iki devin mobil sektördeki önemli uygulamalarını görmüştük.Apple’ın işletmeler için tasarladığı AppleCare de bu ortaklığın bir ürünü olmuştu.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin