Samsung yaz sonunda Gear S akıllı saatle birlikte duyurduğu Gear Circle kablosuz kulaklık için tanıtım videosu yayınladı. Akıllı telefon ve saatle bağlantı kurabilen Gear Circle kulaklık arama ve bildirimleri titreşim yoluyla kullanıcıya bildirmekle kalmıyor, S Voice aracılığıyla sesli komutları yerine getirebiliyor.

Dokunmatik kısım sayesinde rahat bir kullanım olanağı sağlayan Gear Circle ile ayrıca sesli aramalar kontrol edilip, müzik dinlenebiliyor. Samsung HD ve SoundAlive ses teknolojilere destek sunan kulaklık, kullanımda olmadığı sürede ise manyetik kilidi sayesinde bir kolye şeklinde takılabiliyor.

Samsung’un YouTube kanalıyla yayınladığı tanıtım videosunda kulaklığın dokunmatik kontrolleri, müzik dinleme deneyimi ve sesli bildirimleri sağlama yeteneği ön plana çıkarılıyor. Alt bölümden videoya göz atabilirsiniz. 

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin