Samsung’un yeni amiral gemi modeli olan Galaxy Note 5’in tanıtılmasına kısa süre kala Galaxy S7 modelinin sızıntıları da internete girmeyi başardı !

Teknoloji devinin İspanya’da gerçekleşen Mobil Dünya Kongresi’ndeki tanıtımlarından sonra Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelleri ile uzun söylentiler oluşturduğunu biliyoruz.Büyük telefon üreticisi şimdilerde ise Galaxy Note 5 ile adından söz ettiriyor.Bir kaç gün sonra yapılacak etkinlik ile birlikte Galaxy Note 5’in yanı sıra Galaxy S6 Edge Plus modeli de kullanıcılar ile buluşacak.Tüm bunlara ek olarak son sızıntılar  Samsung Galaxy S7  modeli ile Samsung’un  kullanıcılarını şaşırtacağı yönünde.

Güvenilir kaynaklardan gelen haberlere göre Samsung 2016 yılı itibariyle farklı bir işlem yürütme yapısına bürünecek.Bu şekilde daha atik  bir stratejiye sahip olacak olan firma şu ana kadar kullandığı “Waterfall” stratejisi yerine “Agile” stratejisini tercih edecek.Eski planlarının yerine daha kararlı davranışlar gösterecek olan firma bunu Galaxy S7 modelini en erken şekilde kullanıcılara sunarak gösterecek.

Evet yanlış duymadınız Galaxy S7 modelinden bahsediyoruz.Yeni amiral gemi modeli 22-25 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek olan Mobil Dünya Kongresi’nden bir veya iki ay daha önce kullanıcılara sunulacak.

Galaxy S7 modeli ile gelen bilgiler sadece bu kadarla sınırlı değil.Yeni amiral gemi daha iyi kaliteli bir kameraya hatta ön yüzde çift kameraya sahip olabilir.Güçlü kamerası yanında  8K çözünürlüğünde ekran ve çok daha kaliteli ses performansı sunan hoparlörlerle gelebileceği de aldığımız bilgiler arasında.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin