Makul fiyatlı Mini PC yıllardır beklenilen aksesuarına kavuştu !

Kullanıcılara sunulmasının üzerinden 3 yıl geçti nihayet resmi bir kılıf almanız artık mümkün.Raspberry Pi’nin yeni kılıfı ABD sınırları içerisinde 8.6 dolarlık etiket fiyatıyla  satışa sunuldu.Yeni aksesuar beyaz ve ahududu renkleri ile raflardaki yerini alıyor.

kıKılıf üretmesi için üreticilere sürekli teşvikte bulunan firma bu sayede birçok kılıfı ile Raspberry Pi özelleştirebiliyordu  ancak şimdi ki adımı ile kendi kılıfını kullanıcılarına sunuyor.Raspberry Pi 2 ve Model B+ için Kinneir Dufort tarafından  bir tasarım yapıldı.Plastik malzemeden oluşan bu kılıf 4 adet parça le kullanıcılara sunuluyor.Cihazda bulunan elektroniği göstermek isterseniz bazı parçaları takmayabiliyorsunuz.

Resmi kılıfın fiyatı ilk bakıldığında biraz uçuk görünse de 3. parti kılıflar ile hemen hemen aynı satış fiyatına sahip ama daha kaliteli.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin