iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarında kullanılan ve fotoğraf meraklılarının popüler uygulaması olan Pixelmator’e gelen yeni özellikleri sizler için derledik !

iOS kullanıcılarının vazgeçilmezi olan gelişmiş fotoğraf düzenleme uygulaması Pixelmator yapılan 2.0.2 güncellemesi ile yeni özelliklerine kavuştu.

Telefonunuz veya tabletiniz ile çektiğiniz fotoğraflara profesyonel görünüm ve filtrelemeler katan uygulama yeni özelliği olan “Dynamic Touch” ile gücüne güç katmış durumda.Yeni özellik bir fırçanın ekran darbelerinde göre fotoğrafa verdiği efektten ibaret.Ekrana dokunduğunuzda yaptığınız darbeye göre fırçayı kalınlaştırıp incelten yeni özellik birçok kullanıcı tarafından epey sevildi.Yenilenen bir diğer özellik ise “Faster Repair Tool” adına sahip özellik.Bu yeni fonksiyon ile çektiğiniz fotoğraflardaki istenmeyen nesneleri kolaylıkla silebiliyorsunuz.

iPhone ve iPad için güncellenmiş Pixelmator uygulamasını, 0.59 TL karşılığında buraya tıkayarak indirebilirsiniz.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin