Acer yeni ürettiği ve 27 inç ekrana sahip olan monitörleri ile oyunseverlere kesin2tisiz oyun deneyimi ve kaliteli görüntüyü sunuyor.

 

Tanıtılan monitörler arasında dikkati üzerinde toplayan model olan Acer XB270HU, IPS ekranı ve NVIDIA G-SYNC uyumuyla öne çıkıyor.. 178 derece geniş görüntüleme açısı, 144 Hz yenileme hızı ve 1 ms tepki süresi sunan model 2560x1440p çözünürlüğe sahip. Monitör NVIDIA G-SYNC uyumlu olması sayesinde, GPU tarafından işlenen her karenin, monitörün yenileme hızlarının GPU’ya GeForce GTX barındıran bir bilgisayarda senkronize edilerek canlandırılmasını sağlıyor. Böylece daha hızlı, kesintisiz ve dinamik oyun deneyimine imkan tanıyor.

Çeşitli görüntüleme açıları sunan ErgoStand özelliği, göz yorgunluğunun önüne geçen Acer EyeProtect ve ışık kaynaklarından gelen yansımayı azaltan ComfyView gibi kullanıcı dostu özellikle sahip olan Acer XB270HU, HDMI 2.0, DVI ve DisplayPort 1.2 bağlantı girişlerine sahip.İçinde bulunduğumuz  Mart ayı içerisinde piyasaya sürülecek olan monitörün satış fiyatı henüz bilinmiyor.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin