İşte o ekipman
Razer™ oyuncular için özel olarak tasarlanmış donanım ve yazılımlarda dünya lideridir.
“For gamers. by gamers” sloganıyla yola çıkan Razer, geniş kitlelerin nasıl oyun oynadığını, diğer oyuncularla ilişkilerini ve oyuncu yaşam tarzını belirleyen bir markadır. Sektörün en önemli ödüllerinden “Best of CES”i tam beş yıl üst üste kazanan Razer’ın lider kadrosu, yenilikçi ürünler geliştirmeye ve dünya çapındaki 1 milyardan fazla oyuncu için yeni ürün kategorileri yaratmaya devam ediyor.
Razer’ın bol ödüllü tasarım ve teknoloji kataloğu, kullanıcı arabirimi ve sistem cihazlarından oyuncular için ses kayıt IP’sine ve oyun ekipmanlarının kişiselleştirilip zenginleştirilmesine olanak tanıyan bir bulut platformuna kadar büyük çeşitlilik taşıyor.
2005’de kurulan Razer’ın destekçileri arasında Intel Capital, IDG-Accel ve Singapurlu yatırım şirketi Temasek’in iştiraki Heliconia Capital Management (Heliconia) bulunuyor. Razer hakkında daha fazla bilgi için: http://www.razerzone.com/about-razer.
Ürün Özellikleri:
o Dengeli oynanış için mikro dokulu apre
o Hızlı yanıt veren iz sürme için optimize edilmiş yüzey kaplaması
o Chroma özelleştirilebilir aydınlatma
o Kaymaz kauçuk taban
o Razer Synapse etkinleştirilmiş (Chroma özelleştirilebilir aydınlatma için)
o Altın kaplama, USB konektör (Chroma özelleştirilebilir aydınlatmayı çalıştırmak için)
o 2.13 metre, hafif, örgü fiber kablo
o Yaklaşık boyutlar: Uzunluk: 355 mm x Genişlik: 255 mm x Yükseklik: 4 mm
o Yaklaşık ağırlık: 380 gr.
Sistem Gereksinimleri:

o USB girişine sahip PC veya Mac
o Windows® 8 / Windows® 7 / Windows Vista® / Windows® XP (32-bit) / Mac OS X (v10.8-10.10)
o İnternet bağlantısı
o 100MB sabit disk alanı
o Razer Synapse kaydı (geçerli bir e-posta gerektirir), yazılım indirme, lisans kabulü ve internet bağlantısı, ürünün tüm özelliklerini aktive etmek ve yazılım güncellemeleri için gereklidir. Aktive edildikten sonra, ürünün tüm özellikleri isteğe bağlı çevrimdışı modada kullanılabilir.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin