Son zamanların en popüler modellerinden biri olmaya hazırlanan telefonun çıkış tarihi yanındaki sürprizi ile birlikte açıklandı !

Kısa süreler önce birkaç sızıntı ile internete düşen One Plus’un yeni amiral gemi model One 2’nin daha fazlaya gerek kalmaması açısından kullanıcılar ile buluşacağı tarih açıklandı.Tanıtım tarihi 27 Temmuz olarak açıklanan cihaz saat 19:00 civarlarında yapılacak bir etkinlik ile görücüye çıkacak.

OnePlus tarafından yayınlanan görsele bakılırsa One 2 deneyimini arttırmak için bir VR gözlük ile gelecek.Sunumun akşam saatlerinde yapılacak olması gösterişli bir sunumla karşılaşacağımızın da habercisi.

One Plus One 2 modelinin özelliklerini tekrar bakarsak.Snapdragon 810 işlemcinin ısınmayan yeni sürümüyle geleceğini ve telefonun  USB Type-C portuna da sahip olacağını söyleyebiliriz. Ayrıca telefon QHD ve Full HD çözünürlük sunan   5.5″ boyutundaki ekranları  ile  gelecek. Bunun yanına bir de VR gözlüğü ilave edersek, OnePlus One 2’nin kaliteli ve  başarılı bir cihaz olacağı şimdiden görülebilir.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin