Microsoft oldukça popüler yazılımlarıdan biri olan Office 2016’nın önizleme sürümü için bir güncelleme paketi yayınladı.of2Windows 10 işletim sisteminin kullanıcılar ile buluşmasına çok az süre kalmasında rağmen Microsoft hala Office yazılımı üzerinde çalışıyor.İlk olarak Mayıs ayından yayınlanan önizleme sürümüne yeni bir güncelleme geldi.

Microsoft’un adlığı iyileştirme geri bildirimleri sayesinde yapılan güncelleme bir çok fonksiyonu da beraberinde getirdi.Microsoft Word için gerçek zamanlı yazım özelliği gelirken Microsoft Excel için kullanılabilir 6 adet grafik seçeneği de kullanıcılara sunuldu.

of1Tüm bunların yanında güncelleme paketi ile gelen en büyük yenilik ise el yazısı ile yazılan matematiksel terimlerin otomatik olarak dönüştürülmesi.Bu özellik ile el yazısı terimler Office yazılımlarına eklenebilecek.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin