Yeni gelen sızıntılara göre Galaxy Note Edge modeli ile hiç karşılaşmayacağız !

Geçtiğimiz seneki IFA‘da  Galaxy Note 4 ile birlikte kavisli ekrana sahip olan Galaxy Note Edge modeli tanıtılmıştı.Ancak tüm dünyada satışa sunulmayan model sadece belirli bölgelerde kullanıcıları ile buluşmuştu.

Bütün kullanıcılar gelecek Eylül ayı için her iki telefonunda yeni modellerinin tanıtılmasını beklemekteydi ancak gelen dedikodulara göre bu modeller ile hiç karşılaşmayacağız.Sammobile’ın yaptığı habere göre Galaxy Note 5 modeli , 5,89 ” boyutunda 2560×1440 piksel çözünürlüğü sunan bir ekran ile gelecek.  4.100mAh kapasiteli pile sahip olacak  olan cihaz  Gücünü Exynos 7422 işlemciden alacak.S Pen ve 4G LTE desteği de sunacak olan  Note 5’in yalnızca 7,9mm kalınlığında olacağı kulağımıza gelenler arasında.Firmanın neden yeni nesil bir Edge modeli üretmediği ise bilinmeyenler arasında.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin