Ünlü telefon üreticisi olan Motorola’nın Moto X modelinden sonra  Moto G (2015) modeli de internete sızdı.Beklenen özellikler sizlerle…

Motorola’nın yeni model akıllı telefonu olacak olan Moto G (2015) özelliklerini belli etti.28 Temmuz 2015 tarihinde resmi olarak lanse edilmesi beklenen model fiyat/performans seviyesinde kullanıcılarını memnun edecek.

Yeni modelin 5″ boyunda bir ekrana Snapdragon 410 işlemciye sahip olması bekleniyor.Bunların yanında 13 MP arka kamera ve 5 MP lense sahip olan ön kamerası ile orta sınıf ihityaçlarını karşılayan model iki farklı versiyonda 8GB ve 16GB depolama alanı sunuyor.

Su geçirmeyen telefonlar arasında yer alması planlanan model IPX7 sertifikasıyla su geçirmez sertifikasına sahip olacak.Yeni model sızdırılan bilgilere göre Android 5.1.1 işletim sistemi ile lanse edilecek.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin