Teknoloji ve yazılım devi yeni lansmanı için çalışmalara başladı !

Microsoft yeni ürünlerini ve yazılımlarını kullanıcıları ile buluşturacağı lansman için davetiye gönderimine başladı.Firmanın 6 Ekim tarihinde gerçekleştireceği lansmanda Windows 10 ile ilgili çarpıcı yeniliklerde de kullanıcılar ile buluşturulacak.

Lansman içerisinde tanıtılması beklenen Surface Pro 4 tablet Intel’in geliştirdiği  ‘Skylake’ adlı işlemcisi ve yeni biyomerik doğrulama sistemleri ile görücüye çıkacak.Şifresiz biyometrik sistemler üzerinde uzun süredir çalışan Microsoft Windows Hello adlı özelliğini bu etkinlikte ön plana çıkarmayı düşünüyor.

2015091511520827099

Surface Pro 4 tablete ek olarak kulllanıcılar tarafından uzun süredir beklenen  Lumia 950 ve Lumia 950 XL model yeni amiral gemileri de kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Akıllı bileklik modeli olan  Microsoft Band‘in da etkinlikte tanıtılması bekleniyor tüm bunlara ek olarak yazılım devi birkaç sürpriz daha yapabilir.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin