Logitech z533 ile evinize yüksek ve kaliteli ses katmaya hazırlanın !

Logitech ev sinema sistemleri yelpazesine yeni bir ürün daha ekledi.30 yıldan uzun süredir ses sistemi üreten firma sunduğu ürünler ile hayatımıza renk katıyor.Logitech’in ses laboratuarlarında geliştirdiği ve akustiği son derece kaliteli olan yeni modeli ise  Logitech z533 Multimedya Hoparlörü oldu.

Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız yeni ürünü değerlendirirken şu sözleri söyledi:”Kullanıcılardan her zaman Logitech hoparlörlerini ne kadar beğendiklerine dair olumlu dönüşler almak bizleri çok mutlu ediyor. Logitech hoparlörü deneyimlediklerinde çok etkileniyorlar. z533’ü de çok beğeneceklerine eminiz” dedi.

Güçlü hoparlörleri ve geliştirilmiş ses kalitesi ile evinize ofisinize renk katacak olan yeni model ön kısımda bulundurduğu  2.25″ boyutundaki subwoofer’ı, ile dinamik bass kalitesi sunuyor.

2015 yılı Ağustos ayında satışa sunulacak olan modelin ülkemizdeki tavsiye edilen satış fiyatı ise  299 TL + KDV.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin