Eğenceli ve bir o kadar da renkli tasarıma sahip yeni mouseler görücüye çıktı ! Büyük bilgisayar aksesuarları üreticisi olan Logitech 7.sini düzenlediği özel tasarım kolleksiyonunda modadaki son trendlerden esinlenerek yapılan mouseları tanıttı.Renkli geometrik desenleri ile kullanıcıları kendine hayran bırakan Logitech Wireless Mouse M238 da oradaydı.

Play Collection‘ın eğlenceli kombinasyonları ve tasarımlarıyla çalışma masalarını renklendireceğini söyleyen Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız,“Renk ve eğlenceyi bir araya getirerek ve biraz da işin içine ruh katarak Logitech 2015 Play Collection’ı kullanıcıların beğenisine sunuyoruz. Yeni mouse’larımız ile onları hem neşelendirmeyi, hem de gülümsetmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Milano Tasarım Haftası’ndaki eğlenceli temalardan esinlenerek yapılan mouselar hassas takip ve kaydırma özellikleri ile de büyük ilgi gördüler.Logitech 2015 Play Collection mouse’ları Ağustos ayı itibariyle Türkiye’de 69,90 TL (KDV dahil) tavsiye edilen satış fiyatı ile raflardaki yerini alacak.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin