Ana Sayfa Uygulamalar Android LINE Lite Yayında !

LINE Lite Yayında !

998
0
PAYLAŞ
LINE Lite Yayında !
Bu Yazıyı Oyla

Kullanıcıların beğenisini kazanan popüler mesajlaşma uygulaması Line Android işletim sistemi platformu için daha hafif bir versiyon yayınladı !

Mobil kullanıcıların mesajlaşmada tercih ettikleri uygulamalardan biri olan Line Android işletim sistemi üzerinde çalışan uygulamasının hafifletilmiş ve daha stabil çalışan bir sürümünü yayınladı.Line Lite adına sahip uygulama depolama alanı ve veri tüketimini en düşük şekilde kullanacak.1MB boyuta sahip uygulama ile daha hafif bir Line deneyimine sahip olacaksınız.

Lite adı verilen sürüm normal uygulamaların temel tüm özelliklerini taşıyor ancak sesli ve görüntülü görüşmelerin yanında Timeline özelliğine destek vermiyor.Yeni application başta Hindistan, Meksika ve Suudi Arabistan olmak üzere toplamda 11 ülkede indirmeye sunulmuş durumda. Line, kullanıcıların isteklerine göre “Lite” sürümünü diğer bölgeler için de kullanılabilir hale getirebilir.

Mesajlaşma uygulamalarının sayısı göz önünde bulundurulduğunda Line’ın gerçekleştirdiği bu adımın gayet mantıklı olduğunu söyleyebiliriz.Ünlü sosyal ağ Facebook da geçtiğimiz günlerde Hindistan ve Filipinler için mobil uygulamasının “Lite” versiyonunu kullanıma sunmuştu.