Son sızan haberlere göre LG G Pro 3 modeli şimdiye kadar gördüğümüz en güçlü büyük ekranlı telefon olabilir.

Kor merkezli cep devi LG tarafından piyasaya sürülecek yeni model G Pro 3 ile ilgili sızıntılar hız kesmeden gelmeye devam ediyor.

Mobipicker tarafından yapılan habere göre yeni model 1.440 x 2.560 çözünürlüğünde 6″ boyutunda bir ekran sunacak.4GB Bellek ve 32 GB depolama alanı sunacak olan model gücünü Qualcomm Snapdragon 820 işlemciden alacak.Arkada 20,7 MP önde ise 8 MP çözünürlükte kamera yer alıyor.

Yeni modelde güvenlik kiti olarak parmak okuyucunun yer alacağı biliniyordu ancak Leaksfly kaynak son habere bakılırsa LG yeni modelde bir başka biyometrik doğrulama biçimi olan göz bebeği algılama sistemini de kullanacak.

Bu özellik ile birlikte kullanıcılar telefon kilidini açmak için sadece telefona bakacak.Bı yıl içerisinde kullanıcılara sunulması beklenen yeni model Android 5.1 Lollipop işletim sistemi ile kullanıcılara sunulacak.799 $’lık etiket fiyatı ile raflarda yer alacak olan modelin kullanıcılar tarafından ilgi görmesi bekleniyor.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin