LG’nin amiral gemi modeli G4’ü Rootlayan ilk kişi bu büyük ödülün sahibi olacak !

Kodlama ve yazılım adına bildiklerinizi birleştirmenin vakti geldi.LG G4 kullanıcı kitlesi tarafından toplanan 2000 + USD’lik büyük paranın LG G4 ‘ü ilk rootlayan kişiye verilmesi planlanıyor.Herhangi bir root yöntemi ve bootloader açığı bulan kişiye bu büyük ödül verilecek.

Büyük geliştirici forumu olan XDA Developers’dan bir grubun LG’nin yeni amiral gemi modeli için bir Root paketi aradıkları görülüyordu.Grup bu sorunu çözmek için 2000 + USD’lik bir para topladı ve bu paranın LG’nin yeni amiral gemisini ilk rootlayan kişiye verilmesini kararlaştırdı.

Verizon ve AT&T LG G4 için aranan Root ve Bootloader yazılımı için böyle bir yatırımın yapılması geliştiricileri harekete geçirecek gibi gözüküyor.Kırılması en zor olan bu versiyonlara erişim sağlayacak kullanıcıların farklı erişimlere göre ödül alması planlanmış durumda.Bootloader’ı kıran ilk kullanıcı 1445 USD’lik ,Telefonu ilk Rootlayan kişinin ise 2255 USD’lik ödül alması belirlenmiş.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin