LG’nin yeni amiral gemisinden yeni bir rekor geldi.Bir o kadar ilginç olan rekorun detayları makalemizde.

Yaklaşık iki ay önce kullanıcılara lanse edilen LG’nin son amiral gemisi G4 tüm dünyada  popülerliğini koruyan selfie çılğınlığı ile ilgili bir rekora imza attı.

Bir konumda peş peşe çekilen selfie rekoruna imza atan G4 bu rekor için iki saat boyunca yaklaşık 2500 kişiden yararlandı.En uzun selfie kuyruğunu oluşturan kısımda G4 her 10 saniyede bir fotoğraf çekti.Böylece toplamda 746 kare fotoğraf elde edildi.Bu sayı ile Mayıs ayında  Stoa‘nın kırmış olduğu 531 karelik rekorda çürütülmüş oldu.

LG Mexico etkinliğini düzenleyen Daniel Aguilar, akıllı telefonların  hızlı selfie çekmeleri hakkındaki düşüncelerini paylaştı: “LG G4, yaklaşık 10 saniyede bir selfie çekerek, şarj olmadan ve pil değişikliği yapılmadan rekor kırma başarısı elde etti. G4’ün pili hala bitmemişti, ancak elimizdeki insanlar bitti.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin