Ünlü bilgisayar üreticisi Lenovo yeni çıkacak olan ve merakla beklenen işletim sistemi Windows 10 için kullanma kılavuzunu yayınladı !

29 Temmuz 2015 tarihinde resmi olarak kullanıcılar ile buluşacak olan son model işletim sistemi Windows 10 için kullanım kılavuzu Lenovo tarafından geldi.Çin merkezli büyük bilgisayar üreticisi “Windows 10 kullanmaya başlama” adındaki kılavuzu web sitesinden indirmeye sundu.Yayınlanan kılavuz Windows Önizleme sürümünü test eden kullanıcılara yani Insiderlara ne kadar basit gelsede Windows 10 ile ilk defa karşılaşacak olan kullanıcıların işine yarayabilir.

6 ana bölüm içeren kullanım kılavuzu Windows 10’a hızlı başlangıç yapmak isteyen kullanıcılar için hazırlanmış.Windows 10’un fonksiyonel yeni işlevlerini ve uygulamalarına yer veren kılavuz kullanıcılara büyük kolaylık sağlayacak.

Lenovo Kılavuza  işletim sisteminin bilgisayar için önemli bir faktör olduğunu yeni özellikleri keşfetmenin kullanıcıların yararına olacağını içeren bir mesaj da kılavuza ekledi.

Windows 10 Kullanma Kılavuzuna Erişmek İçin Buraya Tıklayın

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin