Bu küçük yazılım ile klavyenizi çöpe atmadan  önce test etmenizde büyük yarar var !

Bilgisayarınızda kullandığınız klavyeler temelde hep aynı mantıkta çalışır.Siz klavyenizden bir tuşa basarsınız bilgisayarda bastığınız tuşun işlevini yorumlar ve karşılık verir.Bu düzenli işleyiş bazen donanımsal problemler nedeniyle aksayabilir.

Özellikle bir tuşa birkaç kez basılması veya farklı tuş kombinasyonlarının aynı anda kullanılmasından kaynaklanan problemler kullanıcıların canını oldukça sıkabiliyor.Klavyenizdeki bu tip soruları test etmeye yarayan Switch Hitter adındaki bu küçük yazılım işleri oldukça kolaylaştırıyor.Ücretsiz şekilde kullanıcılara sunulan bu yazılım mekanik klavyeleri test etmek için üretilmiş olsa da normal klavyelerdeki kombinasyonları test etmekte de oldukça başarılı.

Klavye gölgelenmelerini ve kombinasyonları başarıyla kontrol edebilen Switch tuşların sağlıklı çalışıp çalışmadığı hakkında detaylı bilgiye sahip olmanıza olanak tanıyor.

Switch Hitter adlı yazılımı indirmek için tıklayınız.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin