Hayatınızda hiç kapaklı iPhone görmediniz ancak birileri bu işin de peşine düşmüş durumda !

Kapaklı telefonlar eskiden birçoğumuz için farklı bir is yaratırdı.Anahtar ile telefonunuzu cebinize koyduğunuzda ekranınızın çizilme ihtimali bulunmuyordu ayrıca sesli görüşme yaparken ekranı kulağınıza götürmek de ayrı bir keyif ve gelecek teknolojisini hissettiriyordu.

Günümüz teknolojisinin geldiği son noktada piyasadaki çoğu cep telefonu düz ekranlardan oluşuyor.Ünlü tasarımcı olan  Martin Hajek ise bu bakış açısında bir son vererek eski ile yeniyi bir araya getirmiş ve kapaklı bir iPhone tasarlamış.Japonya’da bulunan kapaklı telefonlardan esinlenerek yapılmış kapaklı iPhone tasarımı ise “GarekeiPhone” adını almış durumda.

Hajek’in detaylı render çizimlerine bakılırsa telefonun alt kısmında konumlanmış olan şık askı aparatı ile boyna asılabildiği görülebiliyor.Oldukça zarif bir şekilde çizilmiş menteşe ise kapaklı iPhone asıl amacına ulaştırılmış oluyor.

5 1 2 3 4 6

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin