iOS 8.4 güncelleme paketinde göremediğimiz o özellik iOS 9 ile geri geliyor !

Teknoloji devi Apple  iOS 8.4 güncelleme paketi ile birçok kullanıcı tarafından sevilen müzik işlevi sağlayan  Home Sharing for music’i ilginç bir şekilde kaldırmıştı.Gelen son bilgilere göre Apple bu özelliği iOS 9 işletim sistemi ile tekrar kullanıma sunacak.

Bir Apple kullanıcısının attığı  tweet’e cevap veren Apple’ın yazılım ve hizmetler bölümünün üst düzey başkan yardımcısı Eddy Cue, Home Sharing’i iOS 9’a getirmek için çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Kayıt ve yazılım firmaları ile ilgili bir sorun nedeniyle kaldırılan uygulama iOS 9 ile tekrar gelecek.Konu hakkında daha fazla bir bilgi vermeyen Cue bu özelliği geri getirmek için uğraştıklarını vurguladı.

Yeni model işletim sistemi iOS 9’un ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil ancak 2015’in Eylül ayında sistem ile buluşmamız ihtimaller arasında.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin