iOS 8’in yeni güncellemesi 8.4, resmi olarak kullanıma sunuldu. Peki bilmeniz gerekenler ? Tüm detayları sizin için derledik !

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen WWDC etkinliğinde teknoloji devi Apple, Music hizmetini kullanıcıları ile buluşturmuştu.Bu hizmetin de içinde yer aldığı  iOS 8 güncellemesi 8.4, birkaç saat önce kullanıma sunuldu.Güncellemenin yanında 24 saat yayın yapacak olan Beats 1 de sunuldu.

iOS 8.4 güncelleme paketi ile sunulan Apple Music hizmeti, kullanıcılarına 3 aylık bir deneme süresi sunuyor.3 aylık deneme süresinin sonunda ise her ay başına 10 TL ödeyerek servisten yararlanmaya devam edilebiliyor.

Yeni yayınlanan güncelleştirme paketi ile bazı iyileştirmeler ve yeni özellikler kullanıcılara sunulmuş.Ancak tüm bunlara rağmen güncelleme paketini yükleyenler Apple Music hizmetin başka bir yenilikle karşılaşmayacaklar.Gerçek büyük değişikliklerin ise bu yıl sonunda yayınlanacak olan iOS 9 ile gelmesi bekleniyor.

Güncelleme paketini hemen kullanmak için  Ayarlar>Genel>Yazılım kısmından  Güncelleme bölümünü seçmek.iPhone veya iPad cihazınız sizin için güncellemeleri kontrol edeek ve onayınızdan sonra yükleyecektir.

Not:Apple Music hizmeti ülkemiz için henüz kullanımda değil önümüzdeki saatlerde kullanıma açılmasını bekliyoruz…

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin