Bugün lanse edilecek olan Windows 10’un ilk güncelleme paketi ne gibi yenilikler sunacak ?

29 Temmuz yani bugün kullanıcılara lanse edilecek olan işletim sistemi Windows 10 Microsoft’un söylediğine göre en kaliteli ve en hızlı Windows olacak.İşletim sistemi henüz yayınlanmamışken güncelleme çalışmalarına başlayan teknoloji devi ilk güncelleme paketi ile ne gibi yenilikler sunacak tüm detaylar aşağıda.

Threshold wave 2 adını alacak güncelleme paketinin Windows 10 Güncelleme Takvimi’ne göre Ekim ayında kullanıcılar ile buluşması bekleniyor.Bu güncelleme paketi ile hız optimizasyonları ve diğer birkaç diğer düzeltmenin yapılması planlanıyor.Güncelleme paketinin asıl amacı ise sistemdeki ufak hataları gidermek ve tam performans için bazı yapılandırmaları sağlamak.

Bilmeyenler için; Windows 10’un geliştirilme aşamasındali kod adı Threshold’dur. Bu sebeple yeni güncelleme paketinin adı”Windows Threshold wave 2″ olarak tanılmandı. Bu güncelleme paketi ile işletim sisteminin isminde bir değişiklik olmayacak.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin