Ünlü bilgisayar üreticisinin ilk Windows 10’lu cihazları Windows 10’un çıkış tarihinde hazır olacak !

Microsoft yeni işletim sistemi olan Windows 10’u 29 Temmuz yani bugün kullanıcılarına lanse edecek.Popüler bilgisayar devi ise Windows 10 işletim sistemi ile çalışan cihazları 28 Temmuz itibariyle yola çıkarttıklarını belirtti.Bu şekilde HP’yi seçen bilgisayar kullanıcıları Windows 10’u yayınlandığı gün yeni bilgisayarlarında kullanabilecekler.

Firma yaptığı açıklama ile Windows 10’un lanse edileceğini gün raflarda HP marka ve Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlar ile karşılaşacağımızı söylüyor.Bilindiği gibi ücretsiz Windows 10 kullanımından ilk olarak Windows 10 Insider’ları yararlanabilecek daha sonraları ise kademeli olarak diğer kullanıcıların kullanabileceği işletim sistemi birçok yenilik ile piyasaya sürülecek.

HP Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Mike Nash; “Eğer Windows 10 işletim sistemini hemen kullanmaya başlamak istiyorsanız HP en iyi seçeneğiniz. HP.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde ücretsiz kargo seçeneği sunuyoruz. Ürünün tüm dünyada satışa sunulması ise 2 Ağustos’u bulacak.” diye konuştu.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin