Ana Sayfa Teknoloji Bilim Teknik HoloLens ile Minecraft Deneyimi!

HoloLens ile Minecraft Deneyimi!

1203
0
PAYLAŞ
HoloLens ile Minecraft Deneyimi!
5 (100%) 1 [oy]

Sonunda Microsoft beklenen şeyi gerçekleştiriyor. Dev firma Hololens’i tanıttığı zamanlarda tasarım ve geliştiricilere odaklanmış, oyun severlerde bu duruma doğal olarak üzülmüştür.

Çünkü Hololens’in barındırdığı potansiyel ile oyun ortamı için harika bir deneyim sunabilirdi. Hololens, diğer VR setlere göre sizi sanal bir ortama sokmak yerine bulunduğunuz ortamı sanala dönüştürüyor. Böyle olunca tabi ortaya müthiş bir platform ortaya çıkıyor. Bir süre önce Microsoft, Hololens için özel oyunlar üreteceğini ve sanal gerçeklik setini oyun dünyasına göre tasarlayacağını söyleyerek tüm oyuncuları çok sevindirnişti. Bugün karşımıza çıkan şey kelimenin tam anlamıyla “gelecek”.

Mojang ile ortak bir çalışma yaparak Minecraft’ın yeni versiyonunu geliştirmeyle uğraşan microsoft, bugün E3’te öyle birşey tanıttı ki oyun dünyasının gidişatını değiştirecek kadar sağlam bir şey. Ses ve el komutu ile algılayan yeni Minecraft… Neyse, sözü daha fazla uzatmaya gerek yok. Sizleri Hololens için özel olarak üretilmiş Minecraft’ın demosunu izlemeniz daha iyi.