Popüler sosyal ağlardan biri olan Facebook haber kaynağında yaptığı güncelleme ile ipleri elinizde tutmanıza olanak sağlıyor !

Dünyada adı geçen popüler sosyal ağlar arasında bulunan Facebook her geçen gün yaptığı yenilikler ile gelişmeye devam ediyor.Son güncellemesi ile haber kaynağının kontrolünü kullanıcılara veren Facebook kullanıcı deneyimini üst düzeye çıkarmak için çabalıyor.

Kullanıcılara sunulan bu yeni özellik sayesinde haber kaynağında görülen gereksiz haberler kolayca kaldırılabilecek.Tüm bunlarla birlikte Facebook kullanıcıları istedikleri durumları haber kaynağında görme imkanlarına sahip olacaklar.

Bu özellik ile birlikte önemsediğiniz arkadaşlarınızı seçerek onların gönderilerini üst sıralarda görebileceksiniz.Böylelikle haber kaynağınız filtrelenerek daha temiz bir görünüme sahip olacak.

Güncellenmiş kontroller özelliği şu an için sadece Android üzerinde çalışıyor ilerleyen günlerde PC ve iOS için de aynı özellikleri görebileceğiz.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin