Ana Sayfa Teknoloji İnternet Her Şey Sizin Kontrolünüzde !

Her Şey Sizin Kontrolünüzde !

477
0
The Facebook logo is pictured at the Facebook headquarters in Menlo Park, California, in this January 29, 2013 file photo. Facebook Inc advertising business grew at its fastest clip since before the company's May initial public offering, helping the company's revenue expand 40 percent to $1.585 billion. REUTERS/Robert Galbraith/Files (UNITED STATES - Tags: BUSINESS LOGO)
Her Şey Sizin Kontrolünüzde !
5 (100%) 2 [oy]

Popüler sosyal ağlardan biri olan Facebook haber kaynağında yaptığı güncelleme ile ipleri elinizde tutmanıza olanak sağlıyor !

Dünyada adı geçen popüler sosyal ağlar arasında bulunan Facebook her geçen gün yaptığı yenilikler ile gelişmeye devam ediyor.Son güncellemesi ile haber kaynağının kontrolünü kullanıcılara veren Facebook kullanıcı deneyimini üst düzeye çıkarmak için çabalıyor.

Kullanıcılara sunulan bu yeni özellik sayesinde haber kaynağında görülen gereksiz haberler kolayca kaldırılabilecek.Tüm bunlarla birlikte Facebook kullanıcıları istedikleri durumları haber kaynağında görme imkanlarına sahip olacaklar.

Bu özellik ile birlikte önemsediğiniz arkadaşlarınızı seçerek onların gönderilerini üst sıralarda görebileceksiniz.Böylelikle haber kaynağınız filtrelenerek daha temiz bir görünüme sahip olacak.

Güncellenmiş kontroller özelliği şu an için sadece Android üzerinde çalışıyor ilerleyen günlerde PC ve iOS için de aynı özellikleri görebileceğiz.