Hem PlayStation 4 hem de Xbox One laptop!

ps4_x1_1

Konsolları laptop haline getirmekte oldukça başarılı olan  Eddie Zarick bu sefer işi ilginçleştirdi ve  hem PlayStation 4’ü hemde Xbox One’ı tek bir laptopun içine sığdırdı.

Zarick’in bir müşterisinin özel bir siparişi üzerine hayata geçen projenin tamamlanması 1 ay sürmüş. Zarrick’in söylediğine göre ortaya çıkan laptopta herhangi bir ısınma sorunu yok. Ayrıca cihazın arkasında Xbox ve Playstation arasında geçiş yapabileceğimiz bir düğme bulunuyor. Bütün bu güzelliklerin yanında, ne yazık ki laptop batarya üzerinden çalışamıyor.

(ve birazdan izlicemiz video da göreceğiz , bütün dahiler garajda çalışmış veya çalışıyo  örnek vermeme gerek yok zaten bilirsiniz o kişilerin kim olduğunu. işte bizim ihtiyacımız olan şey bir garaj . Türkiyede bireysel garaj olmadığı için teknolojiyi sadece takip ediyoruz 🙂 )
İşte Eddie Zarick’in enteresan eseri:

 

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin