Aksiyon kamerası piyasasının lideri olan GoPro yeni modeli olan  HERO4 Session’u resmi olarak tanıttı !

GoPro kamera almak istiyorsunuz ancak HERO 4 Black modeli sisizn için fazla karmaşık.Bunun için sunulan yeni model HERO4 Session’u deneyebilirsiniz.Diğer kamera modellerine göre daha kolay kullanım sunan Session’u tek bir tuş ile kontrol edebiliyorsunuz.Çekim tuşuna kısa bir süre basmak kamerayı açıp çekimi otomatik olarak başlatıyor.Daha uzun süre basılı tutmak ise Time Lapse fotoğraf çekmenize olanak tanıyor.

Daha önceki modellerde sunulduğu gibi GoPro App veya Smart Remote ile kameranıza uzaktan bağlanabilir ve kamera üzerindeki kontrollerinizi arttırabilirsiniz.

Diğer modellere göre %50 daha küçük ve %40 daha hafifi olan Session sadece 74 gram.Micro SD kart girişine sahip cihaz çıkartılamayan batarya ile geliyor.2 saatlik kullanım süresi sunan cihaz video formatına göre bu süreyi daha da düşürebiliyor.

10 metreye kadar su geçirmez olan ürün daha önce kullanım imkanı olmayan kaykay altı gibi yerlerde kolaylıkla kullanılabiliyor.Daha önceki GoPro aksesuarları ile uyumlu olan  Session diğer modellerdeki gibi kaliteli video yakalama özelliğini  koruyor.1080p videoları 60fps, 720p videoları 100fps ve 1440p videoları 30fps ile kayıt yapabilen cihaz 4K meraklılarına malesef karşılık veremiyor.

12 Temmuz tarihi itibariyle satışa sunulacak olan model 399 $’lık etiket fiyatı ile raflarda yerini alacak.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin