Samsung’un son amiral gemi modeline orjinal Android görünümü kazandırmak artık mümkün !

Galaxy S6 ve S6 Edge model akıllı telefonlarınızı  Android Lollipop‘un varsayılan şekilde gelen görünümüne kavuşturabilirsiniz.Samsung yazılım geliştiricilerinden olan  Samer ZAYER’ın yayınladığı tema S6 model cihazınızın arayüzünü Nexus’un arayüzüne oldukça yaklaştırıyor.

matMaterial Design üzerine kurulu bu temayı kullanmak için Samsung Tema Mağazasına girmeniz yeterli.Tema ve iconlar ile gelen paket sayesinde telefonunuzu stok Android görünümüne ulaştırabiliyorsunuz.

Zayer temayı yapmanın kolay olmadığını bazı iconların ve duvar kağıtlarının Google’a lisanslı olması sebebiyle işlerin zorlaştığını belirtti.Samsung’un ilk aşamada temayı kabul etmediği daha sonra sorunların çözülerek mağazaya da alındığını belirten Zayer sonunda güzel bir iş çıkarttığını da dile getirdi.

Eski Android sürümlerinde kullanıcıya telefonunu özelleştirme imkanı pek fazla tanınmıyordu yeni çıkan Android sürümü arayüz değiştirme konusunda oldukça başarılı.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin