Teknoloji devi Samsung kimsenin beklemediği bir anda kimsenin beklemediği bir modeli tekrar hayata döndürdü !

Popüler mobil cihaz üreticisi son dönemlerde eski telefon modellerinin yenilenmiş versiyonlarını kullanıcılar ile buluşturmaya alıştı.Bu durumun en güzel kanıtları ise Galaxy S3 Neo ve yakında çıkacak olan Galaxy S5 Plus modelleri.

Samsung bu telefonları yaparken kimsenin beklentileri arasında Galaxy S4 Mini Plus diye bir model yoktu.Kore merkezli teknoloji devi sessiz sedasız bir şekilde yeni modelini kullanıcılarına sundu.Galaxy S4 Mini Plus adını alan yeni model özellikle Avrupa Pazarında boy gösterecek.Farklı bölgelerde de satışı yapılacak olan modelin bir diğer ismi ise Galaxy S4 Value Edition olacak.

2013 yılı Temmuz ayı itibariyle hayatımıza giren Galaxy S4 Mini modelinin geliştirilmiş özelliklere sahip modeli olacak olan Galaxy S4 Mini Plus  4,3″ boyuta sahip Super Amoled ekranı , 8GB depolama alanı ve 1,5 GB belleği ile kullanıcılara sunulacak.8 MP lense sahip bir kamera ile gelecek olan geliştirilmiş model 64 bit destekli Snapdragon 410 işlemcisine sahip olacak.

Galaxy S4 mini plus’ın Avrupa lokasyonunda  satış fiyatları ise, 190 ve 239 Euro arasında değişim gösterecek.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin