Ortaya çıkan video ve yeni görüntüler Galaxy Note 5’in tasarımını gözler önüne serdi !

Kullanıcıların Samsung’un yeni amiral modeli olacak olan Galaxy Note 5’ten beklentileri oldukça fazla.Şu ana dek ortaya çıkmış kesin bir tasarım görüntüsü olmayan telefon tüm sırrını koruyordu ancak yeni yayınlanan video her şeyi değiştirdi.

Yayınlanan videoda Samsung’un bir sonraki Note modeli için 3D CAD çizimleri gösteriliyor.Sızıntının ana kaynağı olan @onleaks videounun %80 ihtimal doğru olduğunu söylüyor.Videoya bakacak olursak yeni nesil Note’un Galaxy S6 hatlarına sahip olduğunu görebiliyoruz.Önceden ortaya atılan haberlerin aksine telefonda USB Type-C portu bulunmuyor .S-Pen ise patenttekine uygun olarak otomatik çıkma özelliğine sahip.

note51IFA 2015’te kullanıcılar ile buluşması beklenen modelin 2K ve 4K çözünürlükte iki ekrana sekiz çekirdekli Exynos 7422 işlemciye Super HD Amoled ekrana ve S-Pen’e sahip olması bekleniyor.

note52note53

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin