1

Daha önce yapılan açıklamalar ile birlikte yeni model amiral geminin 13 Ağustos’taki Unpacked etkinliğinde tanıtılacağını öğrenmiştik.Yayınlanan render görüntüleri sayesinde de cihazın aşağı yukarı nasıl gözükeceğini biliyoruz ancak son yayınlanan haberin içerisinde yer alan görüntüler amiral geminin arka yüzünü iyice belli ediyor.

 

Samsung’un yeni model amiral gemisinin  5,7 “‘lik 1440×2560 piksel çözünürlük Super AMOLED ekranla, Exynos 7422 işlemci ve 4GB RAM’le gelmesi bekleniyor.İddialara göre Galaxy S6 modelinde kullanılan kamera ile aynı sensörü kullanacak yeni model 16 MP çözünürlük sunan kamerası ile 4K video desteği sunacak. 3.220 mAh pil gücüne sahip olması beklenen yeni model bu konuda kullanıcılarına orta sınıf bir deneyim yaşatacak.Söylentilere göre telefon ile birlikte yuvarlak bir akıllı saat de tanıtılacak bu söylentinin gerçek olup olmadığını ise 13 Ağustos’da anlayacağız.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin