Bedava bir şekilde sunulan bu araç sayesinde format atmaktan kurtulun !

Çoğu kullanıcı için bilgisayarına temiz bir kurulum yapmak yada yeni aldığı bir bilgisayara sistem kurmak çok zorlu olabiliyor.Sistem kurmak bir yana içine kuracağınız programlar , kullanıcılar için aşırı vakit kaybına neden oluyor.

Bu tip bir durumda kullanılacak bir çok yazılım var ancak makalemizde sizlere Clone App uygulamasını anlatacağız.Clone App yazılımı bilgisayarınızın tamamen yedeğini alabiliyor.Dilediğiniz zaman da basit bir şekilde geri yükleme yapabildiğiniz uygulama bir çok işi haddinden fazla kolaylaştırıyor.

Adobe Photoshop, Google Chrome, Microsoft Office ve TeamViewer gibi kullanıcıların en çok kullandığı 138 programa destek veren yazılım destek sunmadığı yazılımlar için de manuel kurulum seçeneği sunuyor.

2015062312465466499

Kurulum bile gerektirmeyen bu uygulama sayesinde format atmaktan kurtulmuş birçok işi kolaylaştırmış olacaksınız.Yazılımı indirmek için bu adresi takip edebilirsiniz.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin