Dünyanın en büyük sosyal ağı yeni bir devrime imza atıyor.Mobil kullanıcılar artık Facebook güvencesi ile alışveriş yapabilecekler !

Facebook tarafından yapılan açıklamada yeni özelliğin testi için çalışmalara başlandığı bildirildi.Facebook yetkilileri tarafından yapılan açıklamada ilerleyen günlerde “insanların tek bir yerden ürünleri daha kolay keşfedebileceği, paylaşabileceği ve satın alabileceği” adı verilen sistemin deneme aşamasına gireceği açıklandı.Çok yakın zamanda kullanıcılar üretici web sitesine gitmeden ürünler hakkında tam görüntüleme ve önizleme bilgilerine Facebook üzerinden erişebilecekler.

Facebook’un bu adımı muhtemelen parekende üreticileri için yaptığı son hamle olacak.Şirket daha önce de yaptığı teslerde direkt olarak satın al işlevi gören Buy butonunu da başarılı bir biçimde kullanmıştı.

2015101310463621399

Şirket tarafından yayınlanan blog yazısında  insanların Facebook’a sadece aile ve yakınları ile iletişime geçmek için girmedikleri bunun yanında üretici sayfalarını da sık sık kontrol ettikleri bildirildi.Gelecek günlerde özellik hakkında siz değerli kullanıcılarımıza daha detaylı açıklamalarda bulunacağız.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin