Kaliteli ürünleri bilgisayar kullanıcılarına kendini sevdirmeyi başaran marka adını değiştirdi !

Bilgisayar çevre birimleri üreticisi piyasasında önemli bir konuma sahip olan Logitech daha genç kısma hitap etmek için adındaki tech ifadesini kaldıracağını resmi olarak bildirdi.

Daha önceleri Nokia’da çalışan sonraları ise Logitech’e transfer olan Alastair Curtis‘in sözleri ise şöyle:”Logitech büyük değişimler geçirdi ve bu yüzden, bugün olduğumuz kişilik ve ilerlemekte bulunduğumuz kişiliğe uygun bir kimlik yarattık. Bu boyuttaki bir firma dönüşümü, eşit cesurlukta bir marka dönüşümü ile beraber gelmeli.

İlk olarak bilgisayarlar için fare ve klavye üreten firma daha sonraları Bluetooth kulaklık , sinema sistemi ve uzaktan kumandalara kadar birçok ürün üretti.Bundan sonra genç nesile daha yakın ürünler ortaya koymak için isimde değişiklik yaptıklarını belirten Logitech ürün yelpazesini genişleteceklerinin de sinyallerini verdi.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin