Teknoloji devi Apple’ın iOS 8.4 güncelleme paketi ile cihazlarından kaldırdığı özellikler geri dönüyor !

Kısa süre önce yayınladığı  iOS 8.4 güncelleme paketi ile iOS işletim sistemi yüklü cihazlarından “Home Sharing for music” özelliğini kaldıran Apple kullanıcılardan aldığı tepkiler nedeniyle iOS 9 Beta 4 versiyonunda bu özelliği tekrar kullanıcılarına sunacak.

Müzik ve video gibi medya dosyalarının aynı yerel ağdan farklı cihazlarda oynatılabilmesini sağlayan etkileyici özellik geçen günlerde yayınlanan  iOS 9 Beta 4 ile tekrar kullanıcıların kullanımına sunuldu.Apple tüketicileri ise bu davranıştan oldukça memnun ve mutlular.

Geliştiricilere özel olarak sunulan iOS 9 Beta 4 versiyonu geri dönen özelliklerin yanında birçok yeniliği de kapsıyor.Teknoloji öncüsü şirket yayınladığı güncelleme paketi ile birçok sistem üzerinde birçok iyileştirmeyi de sunuyor.İlerleyen günlerde de kullanıcı yorumlarına göre işletim sistemini geliştirmeye devam edecek olan firma kullanıcı deneyimini ön planda tuttuğunu da bu şekilde gösteriyor.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin