Ana Sayfa Teknoloji Donanım Cicret adındaki bileklik kolunuzu dokunmatik ekrana çeviriyor! Video

Cicret adındaki bileklik kolunuzu dokunmatik ekrana çeviriyor! Video

400
0
PAYLAŞ
Cicret adındaki bileklik kolunuzu dokunmatik ekrana çeviriyor! Video
Bu Yazıyı Oyla

Teknoloji geliştikçe çeşit çeşit ürünleri görmeye başladık. Birçok firmanın duyurusunu yaptığı veya piyasaya sürdüğü bilekliklere nazaran haberimize konu olan bileklik daha neler göreceğiz dedirtiyor.

Android işletim sistemine sahip olan Cicret adındaki bileklik, yan tarafında bulunan projektör sayesinde görüntüyü kolunuza yansıtıyor. Android’li cihazınızda yapabildiğiniz hemen hemen her şeyi kolumuzda yapmak mümkün oluyor. Mail alıp gönderebilme, internette gezinme, harita uygulamalarını kullanabilme ve oyun oynamanıza bile imkan veren Cicret, istendiğinde telefon ile bağlantı kurarak görüşmeleri kabul ediyor ve telefonun hoparlörünü aktif hale getirebiliyor.

1418314470_img20141211181604.jpg

Ayrıca üzerinde bulunan bir bildirim ışığı sayesinde bildirimlerden haberdar oluyorsunuz.  WiFi, Bluetooth ve Micro USB bağlantıları bulunduğu Cicret, 16 GB ve 32 GB olmak üzere iki farklı versiyona sahip olacak. Cicret’in üreticileri, henüz bilekliğin prototip halinde olduğunu, gerekli bağış toplandığında üretilen bilekliğin 400 dolardan satışa sunucaklarını söylüyor.