Son zamanların en çok konuşulan telefonlarından biri olan modelin S6 Edge benzeyeceği iddia ediliyor !

Takipçileri tarafından merakla beklenen Android tabanlı Blackberry şimdilerde benzerlik ile ilgili sorunlar yaşıyor.Geçtiğimiz günlerde Evan Blass adındaki twitter kullanıcısının paylaştığı görüntüler “BlackBerry Venice” adına sahip yeni modelin “BlackBerry Passport” modeliyle oldukça benzerlik gösterdiği görülmüştü.

Evan Blass tarafından yayınlanan yeni görüntülerde ise yeni modelin Samsung’un amiral gemi modeli olan S6 Edge ile benzerlik gösterdiği tartışılmıştı.Yayınlanan yeni görüntüde fiziksel klavyenin olmaması da oldukça dikkat çekti.Blass, yayınladığı görüntüdeki telefonun ise gerçek Venice modeli olduğunu da iddia etti.

Yeni gelen haberler ile birlikte cihazın 18 MP arka kameraya 5,4″ ekrana Snapdragon 808 işlemciye ve 3GB RAM’e sahip olacağını biliyoruz.Ön kamera ise 5 MP çözünürlük sunacak.

 

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin