Galaxy Note 5 ile ilgili sızıntılarda sıkça duyduğumuz ilginç özellik gerçeğe dönüşecek mi ?

Samsung’un yeni amiral gemi modeli olacak olan Galaxy Note 5 hakkında ortaya atılan haberlerde telefonun kendinden çıkan bir S-Pen ile geleceği haberlerini sıkça duymuştuk.Bu ilginç ve heyecan verici özellik sayesinde kullanıcının ihtiyacı halinde kalem kendi kendine yuvasından çıkacak ve kullanıma hazır hale gelecek.

Sammobile’ın Kore kaynaklarından aldığı habere göre beklenen özellik Note 5 ile gelmeyebilir. DDaily’nin yayınladığı rapora göre Note 5 Galaxy S6 modeli ile aynı kasaları taşıyor.Metal ve cam gövdeden oluşan bu kasaya sahip bir telefonun içerisinde kendi kendine çıkan bir kalemin eklenmesinin oldukça zor olduğu düşünülüyor.

DDaily’nin raporunda bulunan diğer bir bilgi ise  Samsung’un  Galaxy Note 5 ile birlikte yeni akıllı saat modeli olan Gear A‘yı da tanıtacak olması.Birkaç ay önce de duyduğumuz bu iddianın yeni olmadığını bildirmeden de geçmeyelim.

Entegre bir bataryaya sahip olacak olan modelin kendinden açılan bir kalemle gelmeyecek olması sizleri de üzdü mü ?

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin