Yazılım devi Microsoft’un mobil işletim sistemi olan Android için geliştirdiği Arrow Launcher Beta test sürecine giriş yaptı !

Microsoft’un Android platfomu için geliştirmiş olduğu Arrow Launcher geliştiriciler olan beta sürecini halen tamamlamış değil.Geliştiricilere sunulan bu kullanışlı yazılım cihazınızın başlangıç ekranını değiştirdiği gibi duvar kağıdınızı da huzurlu ve güzel bir ekranla değiştiriyor.

Tüm bunların yanında bu güzel uygulama sık kullandığınız uygulamalara çabuk erişmek için size önerilerde bulunuyor ve isterseniz uygulama ekranınızı daha güzel bir görünüme kavuşturabiliyor.Yahoo Aviate uygulaması ile benzerlik gösteren uygulamada Arama Motoru olarak Bing’in kullanılmaması da dikkatlerden kaçmıyor.

arrow

Arrow Launcher Beta geliştiricileri arasına katılarak beta sürüm için erişim talep edebileceğiniz gibi, buraya tıklayarak geliştiricilere özel APK dosyasını indirebilirsiniz.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin