Apple’ın akıllı saati olan Watch’un üzerinden çok zaman geçmedi ancak şimdiden Watch  2’nin sesleri duyuluyor !

Yuvarlak tasarım yerine köşeli tasarımı tercih eden Apple ikinci saat versiyonunda da aynı politikayı sürdürecek gibi gözüküyor.Apple Watch’un ilk sürümünde yakaladığı başarı düşünülürse yuvarlak tasarıma geçiş yapmasının da bir anlamı yok.

Koreli bir kaynaktan yapılan sızıntı habere göre Watch 2 , ilk versiyonda kullanılan malzemelerden üretilecek.Aynı ekran ve aynı çözünürlüğe sahip olacak olan model ilk versiyonla büyük oranda benzerlik gösterecek.Bunun tam anlamı da 1.32 inç, 272 x 340 piksel veya 1.5 inç, 312 x 390 piksel çözünürlükte ekran kullanmamız olacak.

Sızan haberlere göre Watch 2’nin ilk versiyondan tek farkı daha ince bir ekran ve daha büyük pil olacak.Ekran üreticisinin ise LG olmayacağını bunun yerine Samsung’un OLED panellerinin kullanılacağını söyleyen haber ise Apple’ın daha fazla Watch 2 üreteceğini kanıtlar nitelikte.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin