Kısa süre önce çıkan teknoloji devi Apple’ın Müzik servisine eleştiride bulunan Taylor Swift’in sözü dinlendi ve küçük değişiklikler yapıldı.Apple Müzik servisinin 3 aylık deneme sürecinde sanatçılara hiçbir ödeme yapmamasını sert bir dille eleştiren Taylor Swift büyük tepki toplamıştı.

Apple’ın internet yazılımı ve hizmetleri kıdemli başkan yardımcısı Eddy Cue, dünTwitter’da yaptığı açıklamada “ücretsiz deneme periyodunda bile sanatçılara ödemede bulunacaklarını” söyledi. Cue, bir başka tweet’inde Apple’ın Swift’in ve indie sanatçıların sesini duyduğunu, sanatçıların ödemelerini alacağını vurguladı.

Taylor Swift ise , Apple’ın tweet’lerine cevap olarak şu tweet’i paylaştı: “Rahatladım ve memnun oldum. Destekleyici nazik sözleriniz için teşekkürler. Bizi dinlediler.

30 Haziran ile kullanıcılara sunulacak olan hizmet 3 aylık deneme sürümüne sahip olacak. 3 ay sonunda ise 10$/ay ödeme yapmanız gerekecek. 6 kişiye kadar aileler için yapılmış pakette ise 15 $ dolar verilerek aile için üyelik sağlanmış olacak.

Muhammed KARAKOYUN tarafından yayınlandı

1996 Ankara Doğumlu olan Muhammed KARAKOYUN Bilişim Teknolojileri/Ağ İşletmenliği mezunudur ve Ağ Operatörüdür.Beş yıl önce ki teknoloji merakını ekibiyle beraber size değerli kullanıcılarına aktarıyor.

Yorum Gönderin